HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Since 2008

Firmamız, geniş üretim yelpazesi ile Mobilya ve Ayna sektöründe %100 yerli üretim ile, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ayna Dükkanım kültürün ve bilgeliğin bir sembolüdür. Tepeler kadar eski, ama asla zamanın gerisinde değil. Ayna Dükkanım ın ruhu ince lüks detayları temsil ediyor. Her zaman bakış açısını deneyim ve uzmanlıkla birleştirir. Değişen dünya için sanata ve tasarıma önem veriyor. Başka bir deyişle, Ayna Dükkanım sadece kendi tarzını yansıtır.

Ayna Dükkanım benzersiz tasarımları ile lüksün tanımına yeni bir boyut katıyor. Sürekli gelişme ve büyüme ilkesini benimseyerek kendi çizgisini yaratan ve bugüne dek yaptıkları ile farkını ortaya koyan bir marka olarak büyümesini sürdürüyor ve Ayna Dükkanım lüks gelince akla gelen ilk marka olmayı hedefliyor

 

7 YILDIR ONLİNE TİCARETİN NABZINI TUTUYORUZ.

AYNA DÜKKANIM 7 YILDIR ONLİNE TİCARETİN NABZINI TUTUYOR YENİ TRENDLERİ, MÜŞTERİ İSTEKLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK VE AYNI ZAMANDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ÖNEMİNDE İLKELERİNİN ARASINDAN HİÇ BİR ZAMAN EKSİK ETMEYEREK GELECEK OLAN KUŞAKLARIMIZA BU FİRMAYI BIRAKACAĞIMIZ DA BELİRTEREK DEVAM EDECEKTİR.

YAPILAN İŞLERDE TAŞINMAK İÇİNDE OLMAKTA DAHİL BÜTÜN İŞLERDE BUTİK İŞLER DAİRE,PROJE,VİLLA PROJE,ÜRÜN YERLEŞTİRME DE OLMAK ÜZERE 12.000 ADET ÜRÜN TESLİM ETTİKLERİNİ DE BELİRTELİM.

AYNA DÜKKANIM SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR.

TÜRKİYE’DE SIK KALİTELİ VE FARKLI TASARIMLARI İLE BEĞENİ KAZANAN AYNA DÜKKANIM AVRUPA ÜLKELERİNE DE İSMİNİ DUYURMAYI BAŞARDI.

 

EN İYİ AYNA VE MOBİLYA ÜRETİCİLERİ ARASINDA DA YERİNİ ALMAYI BAŞARDI. ÜRETMİŞ OLDUKLARI ÜRÜNLERİ DÜNYAYA PAZARLAYAN AYNA DÜKKANIM ÜRÜNLERİ MÜŞTERİLERİN BEĞENİLERİNE SUNAN FİRMA YENİ SEZON ÜRÜNLERİ İLE DÜNYADA ÖNCÜ FİRMA OLMAYA DEVAM EDİYOR.

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ TAM ANLAMIYLA KARŞILAYAN FİRMA ( AYNA DÜKKANIM ) DÜNYA DEVLERİ ARASINDA GİRMEYİ BAŞARDI.

 

FİRMA YETKİLİSİ ÇAĞDAŞ ÇELİK

BU GURUR HEPİMİZİN DEDİ.